Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Søt Baby - du flyr Pitts...
Logisk slutning Pitts, nei, Stits Sky Baby.
Ray Stits er konstruktøren og han designet også Playboy som var utgangspunktet for Dick VanGrunsvens første VanGrunsven eller Van's RV-1
Som jeg fryktet, den varte ikke ut kvelden engang.... må grave dypere neste gang :headbangKan det være en lås til den foldbare vingen på en E-2 Hawkeye?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.