KLM testflight?

Jeg hørte den god her hjemme fra ihvertfall. Men været er ikke noe bra så jeg får nok ikke sett den selv.
 
Jeg har trent mye i livet mitt. Og gjør det fortsatt, men har aldri noen sinne vært så sliten som jeg er nå.

Satt nå her i sofaen en helligdag og så denne dingsen svirre rundt. Så ut av vinduet og tenkte "næææ, dårlig vær, ser ikke den på FL80 uansett".

I det jeg hørte den fikk decent 3000 ft, and expect intercept heading shortly, gikk jeg fra og sitte i pysjbukse, til å sitte på sykkelen i treningsjakke, joggebukse, med kameravæske rundt halsen.

Jaggu rakk jeg og få den på avgangen. Løp over ett jorde. Da jeg hørte at den skulle ha en ny T&G sykklet jeg videre til enden av 18. Bildene ble som så.

En treningsøkt var det ihvertfall. Legger ut bilder snart.
 
Back
Top