Tommy777
ScanFlyer Mile High Club
MountainDew er en god og leskende drikk. Vi satser på den istedenfor øl & vin
Sikkert...
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
MountainDew er en god og leskende drikk. Vi satser på den istedenfor øl & vin
Er det avholdsbevegelsen som skal på tur
En fest uten alkohol kalles et møte :lol
Og jeg er så i helgemodus og så full av reiselyst at jeg spanderer første runde med øl ( og alkoholfritt for de som skal ha det )
Skåååååååååååål kosmonauter :cheers:
nei da
Men fra spøk til revolver....det blir da billigere når man deler rom
Spøk til revolver igjen: Helt ærlig, så foretrekker jeg et eget rom, uten at jeg føler noen forpliktelse for å utdype det noe nærmere..
Er det avholdsbevegelsen som skal på tur
En fest uten alkohol kalles et møte :lol
Å nei, har jeg først betalt full pris for flybilletten (riktignok "Restricted" så det holder), så skal jeg da klare rommet og..
Så kan dere andre kose dere på ID-billetter og dobbeltrom
Spøk til revolver igjen: Helt ærlig, så foretrekker jeg et eget rom, uten at jeg føler noen forpliktelse for å utdype det noe nærmere..
Martin har nemlig bodd paa Sheraton foer og de har nemlig betal tv![]()
Hva skal man med pay-tv når man har laptop??
og for the record: Jeg har aldri bodd på Sheraton før, men jeg skulle ønske det den gangen jeg trasket oppover til Hilton Universal City, og Sheraton lå ca. 100 meter lenger nedi bakken.. Du husker den bakken der, Tommy?
Er det avholdsbevegelsen som skal på tur
En fest uten alkohol kalles et møte :lol
Speedbird skulle visstnok ta med Spice Girls-plata og en kasse Solo Super![]()
Er det mulighet å ta en titt på LN-NOB?
.... vaar guide er Boeings Markeds Direktoer....
Det skulle vel ikke ha ørlite grann med at det blandt dere er en høyt oppe i et Texasbasert flyselskap ?^_^
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.