• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Jagerpilotene - Viasat 4

Liten update, har funnet ut at denne serien starter 23 September klokken 21:35 på Viasat 4
 
Det var ikke dumt det programmet der. Ser det er mye av det oprative som er kuttet ut ,men summa sumarum var det ganske så greit. Skal definitivt ta opp denne serien :D

Ser at flyverene har fått endel nytt flyutstyr siden sist jeg var i kontakt med dem. Nye g-bukser og "smokk" ser jeg., hanskene var også av en annen type.
 
De kunne godt redigert programmet litt hardere. Var litt vel repetativt.

Men en ting jeg lurer på. Blir virkelig misiler eskortert av bevæpnede vakter inne på en lukket militær flystasjon?
 
Back
Top