Imponerende reisevirksomhet

Helt ærlig synes jeg at jeg har sett mer tette og spennende flykart på flere medlemmer av flyprat / andre norske forum :p Mulig det bare framstår slik, men med det man har sett før framstår det ikke som superimponerende.



(Selv om jeg vet hvem det er osv, det er mye imponerende han har gjort av odde spesielle flyturer altså).
 
Men hællemåne... han har hverken vært på Bora Bora, Nome, Goiania eller Oulu. Til og med Elefanten har vært der. :)

EDIT: Greit å legge til at jeg spøker, kanskje. Sam Chui er helt sjef.
 
Last edited:
Sam er jo ekstremt flink til å skaffe seg `celebrity oppgradering til Biz og First, så det skulle i alle fall gjøre de fleste reisene hans så optimalt behagelig som mulig.
Har truffet på han et par ganger, sist var vel da vi hadde champagneparty i tom cargo del av en DC-8 combi over California.:)
 
Last edited:
Han har sikkert en del "vanlige" turer, men det som er kult er jo alle de odde flyene han har fløyet og/eller vært ombord. Han har også en herlig barnslig glede og ydmykhet med "jobben" sin.
 
Back
Top