• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God torsdag fra Forus!

sirpjalle

ScanFlyer Mile High Club
God morgen godfolk!

Første dagen på en stnd der man ikke har trengt å skrape bilen før man kjører på jobb. Ikke helt galt det på en grumpy dag.

Litt av hvert på tapetet i dag, og et par møter som det skal bli spennende å se utfallet av.

Nuvel, ha en fin en forumister! :)
 
God morgen!

Reisefeberen har nesten gått over til arbeidsvegring. På tide med en ny tur, kjenner jeg. Er det normalt?
 
Mornings fra Bussen. Tåke og overskyet i Hovedstaden, men et ferskt snødryss har pyntet opp litt. Jobben kaller og der blir jeg nok sittende til et godt stykke utpå kvelden.
 
Gjeeesp fra en rimlagt Groruddal, øyelokkene vil ikke helt samarbeide i dag etter gårskvelden som blant annet innebærte en haug smadrede biler, skyting og bomber som også innvolerte uran på Colosseum.

Har mine tvil om at jeg får sove noe særlig mye mer i natt, ei heller i helgen som kommer..blir godt med helg neste uke også!

Ha en fin dag :)
 
Guten heute fra det Sørlandske!
Minus ein ute i dag, og meteorolygen lover opp i pluss 8 i dag samt sol og pent vær. Greit å forberede seg på våren som ifølge kalenderen skal komme i morgen.

Så et fly stige til værs da jeg ankom jobb i morges, og siden det var et noe odde tidspunkt for en 737 måtte jeg sjekke appene mine og kunne konstatere at Airpost Europa (eller noe slikt) hadde en rute til Verona i dag. Sjelden destinasjon fra KRS, så jeg antar at det må være charter. Lurer på hvem som får seg en hyggetur til det italienske?

Selv sitter jeg og er eitrende forbanna på Norsk VikingLottoTipping som tydeligvis glemte at mine kuponger også var med i trekningen i går. Atter en gang trakk de feil. Men så lenge de husker på meg når lykketallet slår til så skal jeg ikke klage for mye. Men akkurat det kravet står jeg hardt på.

Kontoret er forøvrig inntatt. Alle sjefene i Oslo så da skal det danses på bordene her. I kveld venter en deilig middag med bakt skrei, før det blir styremøte i borettslaget litt senere.

Og før vi aner det er det allerede blitt fredag og vår. Er det rart jeg drikker??

BF:cool2
 
God morgen fra ørkenen.. Fyllesyk på kontoret etter en meget hyggelig kveld på The Ivys i går kveld – meget bra sted.

Nå er helgen rett rundt hjørnet og mor skal briljere med hallal taco (selvfølgelig laget fra bunn av) siden vi er programforpliktede til dette på ”fredager” :nor

Dette golf-tullet la vi på hylla etter et par grisedyre forsøk så vi skal nok holde oss til det nittende hullet i morgen.
:drink
 
Greetings fra Tananger

Her er det noe fuktighet i luften, som kan være irriterende hvis man jobber ute. Heldigvis jobber ikke jeg ute :p

Her er det varmere enn det var i går, men det er meldt kaldere igjen allerede på lørdag :(
Satser på at det blir varmere i påskeuka da man skal til en by man har besøkt noen ganger før (LIS).

Men nå er det lønsj

Ha en fin dag forumister :)
 
Morn fra Oslo.
Sol og plussgrader ute så absolutt ikke så ille... eller nei, det var værmeldingen på yr.no det...
Skolearbeid et par timer til før ExPhil forelesning, som sikkert er like morsomt som alltid
 
God torsdag fra Park Plaza Amsterdam Airport.

Club Carlson Fake Gold gav opgradering til Executive room. Ok hotel, men meeeeget remote og så har de kun LAN internet på rummet, som er sat op, så jeg ikke kan bruge min medbragte min airport :( Så meget for den planlagte arbejdsdag, der kommer til at foregå i receptionen, der er eneste sted med wifi :(

Lidt af en tidsrejse tilbage i tiden uden wifi. Ikke godt nok.

Ellers fin tur med SAS og OY-KHG. Altid dejligt at flyve MD ;) SK var som altid til tiden - faktisk landing 15 min før. AMS var ikke klar med gate endnu, så vi fik en sightseeing airside på AMS i et kvarters tid, som en ekstra bonus.
 
God etter-lunch fra Gaustad. Her driver man med ulike ting. Kun en av dem omhandler kaffe.

Snart er det helg.

Ha en fin dag
 
God formiddag fra Youngstorget!

Akkurat satt baken i kontorstolen etter div møter utenfor bygget siden morgenkvisten.
Dessverre ingen helg å se frem til her, den skal tilbringes i bevegelsens tjeneste.

God dag ønskes!
 
God dag fra Pilestredet. Blir vakt hele dagen i dag, men siden dette er timebetalt så gir det litt ekstra penger i kassa så jeg klager ikke.
 
Her driver man med ulike ting. Kun en av dem omhandler kaffe.

Antar at tingen som omhandler kaffe er "drikking"? Skal selv gjøre det samme med en cola snart :)

Satser på at det blir varmere i påskeuka da man skal til en by man har besøkt noen ganger før (LIS).

Fint at det er noen som har mulighet og råd til å komme seg till Portugal i påsken

Selv sitter jeg og er eitrende forbanna på Norsk VikingLottoTipping som tydeligvis glemte at mine kuponger også var med i trekningen i går.

De valgte å gjøre det spennende for meg. 150 kroner i gevinst, sånn at jeg kan vinne på Eurojackpot i morgen :spin

Dessverre ingen helg å se frem til her, den skal tilbringes i bevegelsens tjeneste.

I motsetning til deg, skal jeg bevege meg så lite som mulig ;)

God ettermiddag herfra. På tide å brette opp.. nei vent, har på meg kortarmet, jo. Vel vel, da får'n jobbe litt da.

God torsdag ønskes :)
 
Dette golf-tullet la vi på hylla etter et par grisedyre forsøk så vi skal nok holde oss til det nittende hullet i morgen.
:drink

Godt valg. Sport uten offside teller ikke.

golf3.jpg


G'morgen, ja .. kaffe er nevnt ... kopp to skal brygges NÅ.
 
Dette ble jo en trivelig dag til slutt, sola skinner, temperaturen er ikke altfor fiendtlig og man fikk telefon med beskjed om at man har fått seg deltidsjobb også, som gir ekstra kronasjer i kassa som kan brukes på å komme seg rundt om i verdenen. :)
 
Back
Top