God tirsdag

En riktig god formiddag fra stavanger!

Da var nok et morgenskift på ENZV unnagjort! Aldri feil å begynne dagen med jobb 0400 ;) Resten av dagen ska brukes til å slappe av før nytt morgenskift påbegynnes i morgen :)

Ha en fin dag alle sammen!
 
God manda... nei vent, tirsdag var det.

Tilbake på FedEx, hvor ting er litt lettere på hodet. Pappapermer og sykdommer gjør at jeg sitter og driver med noe en annen egentlig skulle drevet med, samtidig som det jeg skulle drevet med sammen med en annen, nå kun drives med av han jeg skulle drevet sammen med, som må drive med noe annet først. Håper bare alt blir ferdigdrevet i tide :p.

Markerer også at det er 39 dager til jeg sitter ombord i CO39 :)

God tirsdag ønskes forumistene.
 
God fridag, aldri feil å ha sånne.
Vært en tur til Larvik og funnet ut at man er teoretisk skikket til å kjøre bil, og det med null feil også. Gjenstår å se om det står like bra til på det praktiske.
 
God ettermiddag fra Nærsnes. Litt av en overgang fra Wash. D.C. med sine 30 grader ved avreise og dagens regnvær på OSL ved ankomst.
Nå er man rimelig trøtt, lite med søvn i natt fører til at man føler seg som et "Norgeskart i trynet" med haka nede mellom knærne. Det blir enkel middag i kveld. Et par bratwurst og litt potetsalat. Ikke mer. Og tidlig til køys.
Ha en fin kveld.
 
God morgon från SAN!

Solen skiner men inte i närheten av 30 grader som i WAS. Nåväl, idag blir det att bara gå runt att njuta, träffa en gammal kollega och sen flyga mina två sista timmar innan jag får min night qualification i boken. Ha en flott fortsättning på tisdagen
 
G'dagg fra Tybee Island, hvor vi nå får i oss litt kultur på Fort Pulaski. Morgenen har gått til mislykkede forsøk med både fiskestang og krabbeteine - forhåpendtligvis går det bedre i kveld. Godt og varmt, men en frisk havbris gjør forholdene levelige.
 
God morgen fra et mildt og overskyet Calgary.

Ingen planer for dagen, men det blir vel forhåpentligvis en sykkeltur i løpet av dagen. Forøvrig siste feriedag i dag :(

God tirsdag.
 
God kveld etter første arbeidsdag i denne måneden. Det ble en grei start på denne uka. Heldigvis lite i inboksen, men må få ryddet unna litt forumlesing. Her har ingen ligget på latsiden i påsken ser jeg. Noe reisaktivitet for resten av året må planlegges også. Ha en fin vårkveld.
 
God kveld,
Det har vært en lang og travel dag. Dypvannstesting av subsea utstyr skal testes i Jåttåvågen over de neste par uker til prosjektet.Planlegging og forberedelser er i full gang.
Og nå til sengs , opp tidlig for redeye flighten over fjellet i morgen tidlig,SK4002.
God natt
 
Back
Top