Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Ser at selv uten issvuller kan det være farlig med glatt underlag:
http://www.pattayamail.com/news/norwegian-impaled-steel-fence-188067
Ha en god en alle som klarer holde seg på beina.
Rotta så ingen skygge på fredag? Håper ikke det betyr 6 uker med sne i San Diego.
Rotta så ingen skygge på fredag? Håper ikke det betyr 6 uker med sne i San Diego.
De har jo slike rotter i flere stater. http://time.com/5130909/punxsutawney-phils-prognostication-eight-other-groundhogs-predicted-spring/Han spår kun for sitt lokale område. Sist jeg sjekket lå San Diego et godt stykke fra Atlanta.![]()
Hvordan får man kastet på seg slike kampanjekoder og slipper de ikke lengere i land de som tar varianten med 24 timers tur?Og der tikket det inn en epost fra Stena Line som sier at jeg kan vinne tilbake det jeg brukte på reisen ved å ta en spørreundersøkelse. Men jeg betalte jo ingenting for selve reisen... De kastet jo en kampanjekode etter meg som gjorde at det ble 0 kroner.
Hvordan får man kastet på seg slike kampanjekoder og slipper de ikke lengere i land de som tar varianten med 24 timers tur?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.