• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God onsdag morgen

God tredjedag fra AES.

På tide å komme seg hjem til Skottland etter en hyggelig julefeiring hos opphavet. I morgen venter forberedelser til julefeiring sammen med min bedre halvdel. Da er det påan igjen med litt julestri, da det ene og det andre skal skaffes til veie og forberedes til jul V 2.0

Ha en fortsatt fin onsdag

Sent fra min SM-G935F via Tapatalk
 
God natt fra Londonsk.

Det er bare en ting å si; han som overbeviste meg om at Gaucho banker Maze Grill i London behøver kjølhaling over særdeles ru-belagt seilbåtkjøl.

På den positive siden vanket det 3 kaker på AF fra CDG-LHR. Magisk

Ha en fin en
 
God aften fra Oslo.
Årets siste to flyvninger endte med at jeg for andre gang denne måneden (og i livet forsåvidt) sto uten bagasje ved ankomst. Den ble igjen i Bodø etter en litt short connection, SAS tok selv kontakt på OSL så slapp å vente til en trekvart 738 var lastet på båndet for så å varsle selv.
 
Back
Top