God morgen/TGIF!

BSSW

Browncoat
God natt.

Skal ikke legge meg (nettopp stått opp...), men det er alt for tidlig til å si god morgen...

Her i TOS er det uforskamet lyst ute, men det kan jeg ikke gjøre noe med :p

Planen i dag.... :fly

Hæv a nais vån forumister :)
 
Go aften forumister. Her planter man rumpa si ned og nyter ett par tre Hofbrau etter mye jobb denne uken. Faktisk har det vaert deilig aa ikke vaere paa veien en eneste dag siden forrige fredag.

Skal bli godt med helg i morgen, neste uke staar Denver, Toronto og NYC paa propgrammet foer man ender opp i San Diego for helgen.
 
Her på OSL er det så pokker så grått og trist vær. Har regnet rimelig mye i natt. I tillegg blåser aircondition fra taket iskaldt ned på en stakkars lønnslave, men du verden så digg det skal være når denne vakten er over.
 
God ettermiddag fra avdeling veldig langt øst. Her er arbeidsdagen over halvveis, og snart venter ikke mindre enn 3 møter, noe som burde kunne avrunde dagen. Blir en rolig kveld i kveld, ettersom det er offisielt beach-party i morgen, og jeg strengt tatt trenger noen hvite dager nå. Det skal tross alt jobbes fullt både lørdag og søndag, så da så.

Ha en flott fredag kosmonauter!
 
God kveld fra Ft Lauderdale. Nesten ferdigpakket og imorgen begynner hjemreisen. Planen er MIA-Europa, vet ikke nøyaktig med hvem, men er redd for at det blir trangt.
 
God morgen fra frokostbordet i Oslo!

Grått vær i hovedstaden, men hva gjør vel det når det er første FERIEDAG i sommer og man om to og en halv time sitter på SK4703 til NCE for å gå løs på den årlige turen til Antibes hvor en kamerat har et hus!

Flytoget går ikke fra Nationaltheateret i dag (erstattet med t-bane), så det blir taxi fra Bislet til Oslo S.

God helg og sommer ønskes alle!

LNv22
 
God morgen fra Bergen. Atter en grå og regntung dag i vestlandets hovedstad. Har heldigvis en frihelg å se frem til - det hjelper litt på humøret. Har booket jobbtur til EWR i oktober, og ser at SK har en A343-maskin på returen. Det blir moro :)
 
God morgon frå Trondheim! Endelig fredag, og snart er det helg!

Ha ein flott dag alle saman!
 
Godmorgen fra Malmø.

Sidste arbejdsdag inden 2 ugers ferie. Desværre bliver det ikke til nogle flyrejser i denne ferie da turen går til Jylland med bil for at besøge venner og familie.

Bliver fint nok, men havde nok foretrukket en eksotisk strand et sted.

Heldigvis byder ferien også på U2-koncert i næste weekend :)

Ha en god dag alle :)
 
God morgen fra Oslo, hvor det bøtter ned. Så snart dama er ferdig med å sminke seg så blir det frokost.....deretter på jobb. Ingen planer i kveld, men blir vel noen øl i sofaen samt litt rydding i boden. Planer om å få forandret noe skrot i boden til cash gjennom finn.no også, så får ta frem kameraet å sette igang med det også
 
God morgen fra Helsfyr..
Kommet seg på jobb igjen etter noen dagers ferie, og som vanlig er tungt å komme igang igjen.. :(
Får trøste seg med at man jobber inne hvertfall, når det er skybrudd ute.

Ha en fin dag alle!
 
God morgen!
I dag var ikke jeg og alarmen venner gitt, så dermed ble det en forsovelse på 30 min :(
Arbeidsoppgavene står i kø i dag, så det skal bli godt å ta helg en eller annen gang ut på ettermiddagen.
I kveld blir det nok kino med noen venner, ellers lite planer for helga :)

God fredag! :)
 
God (klissvåt) morgen!
Kommet meg opp av sengen, helgen ble vedtatt fom 18:00 igår tom 05:14 på Mandag - opphavet dro for en drøy time siden på helgetur med min kjære onkel/tante i bil til Molde via Oppdal. Undertegnede skal være rydde/pakke/vaskehjelp for 'madammen' på Smestad i helgen så her er det bare å vri opp kluten og hente frem banankassene! :rolleyes:

Nei og nei, nå blir det frokost før jeg fortsetter mitt "The Shield" marathon ;)
 
Da har man karret seg opp her helt i nord også.. Nydelig blå himmel og sol så vidt jeg kan se :)
 
Mornings. Morgenbadet er overstått, nå står en kjapp lunch på menyen før snuten rettes mot sentrum for litt shopping!
 
Back
Top