• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God morgen fra Lillestrøm

Re: God morgen fra Lillestrøm

God dag fra Snillfjord. :)

Greit vær så langt, ikke for varmt eller for kaldt heller, så da lever man greit. Post er hentet, lunsj er overstått og vaskemaskinen er satt i jobb. Nå blir det en runde med støvsugeren før en får fundere på dagens andre planer..om det er noen overhodet. Kvartfinale i cupen i kveld, og Norges beste lag skal krige med ''gutan'' om plass i semifinalen. Blir en spennende kamp, men håper det går veien.

I dag er det vel også 1 uke til at en ny langrute åpner fra Norge, når SK åpner OSL-MIA. Første avgang er vel neste onsdag. Blir veldig spennende å se om ruten blir en suksess, intet hadde vært bedre.

Ha en fortreffelig en. :)
 
Re: God morgen fra Lillestrøm

God onsdag ettermiddag fra et universitet i nord :) Her brukes siste rest av dagens konsentrasjon på å lese litt pensum. Snart får jeg vel pakke meg hjemover. Må en tur innom butikken og kjøpe litt råvarer til middag.
Støvsugeren og vaskemaskinen står på to-do lista i kveld :) Tjohei
 
Re: God morgen fra Lillestrøm

Grompf, etc. etc.

Tredje feriedag (om man ikke regner med helgen), og døgnrytmen min datt visst av et sted underveis. Oppe alt for sent i natt (når man bare finner noe på Netflix, og så skulle man bare etc. etc. etc.). Våknet rundt 14:30. Det tror jeg lover bra for å rekke SK907 på fredag. Eller hva?

Straks ut en liten tur for litt små-påfyll av garderoben.

Ha en god en :)
 
Back
Top