• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God lørdag

Someone

Moderator
Medlem
God lørdag

God dag. Har har jeg vært ute med barna på sparkesykkel siden frokost, for å la de få herje litt fra seg. Middagsgjester i kveld, så får vel ta en tur ut å hente noe piggvar jeg har bestilt. Vinen er alt sikret. Ha en fin dag
 
Re: God lørdag

Stille her gitt .... g’morgen. Straks igang med dagens gjøren og laden. Imgen pleierske i dag, så det blir å slite med svigerbeistet også ..

13-14 grader ute, ser ut til å bli en bra dag. Ugresset skal til pers, så da blir det nok en heftig dose pollen også .. Oh well ....
 
Re: God lørdag

God dag herfira.

Lat morgen, men man kom seg nå opp.
Utesensoren på temperaturmåleren viser visst 32 grader. Har bestilt ny.

Ellers sitter man og spelulerer og gjetter på hvem man skal på konsert med til høsten, etter at det ble annonsert at yndlingsbandet Smokie plutselig skal få ny vokalist. Spennende. Dean Barton (sønn av avdøde ex-Smokie-vokalist Alan Barton) er et navn som går igjen mye i en relatert Facebookgruppe. Han har jo allerede et tribute-band, så han kan alle låtene. Og han bruker sin fars gamle Rickenbacker.

Nuvel. Ha en god en :)
 
Re: God lørdag

God ettermiddag. Hatt fin sesongavslutning i Tryvann og rukket en joggetur. Nå blir det spylings og forhåpentligvis litt avislesing mens det foretas preventiv antilusbehandling i etasjen over. Ser ut til at pappas teite forbud mot langt løst hår på skolen kan ha hatt noe for seg utfra facebookmeldingene som strømmer på.
 
Back
Top