• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God jul fra midt imellom nord og sør

Re: God jul fra midt imellom nord og sør

God jul fra der Sørlandske. Ribben er spist, nå venter vi på gaveåpning. Men ikke minst det som gjør Julaften til den beste av de besteste dager, hjemmelaget kaffeis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Re: God jul fra midt imellom nord og sør

God morgen fra et vakkert men beinkaldt Fort Lauderdale.. 9 grader på morgenkvisten… Bassenget er satt på full varming, men tviler på at det brukes i dag. Nå er det ut på Publix og hamstre opp til langfrokost før det blir shopping til barna fra besteforeldre. Mulig ut på sjømannkjerka og argentinsk steakhouse i kveld før gaver og kos.

Sabla rart og råne rundt i området igjen i går kveld og rakk en tropisk kveld med 27 grader før det smalt.

God jul

God Julaften men synd det er bikkjekaldt i Florida..:cry:
Hvor lenge er Dere i Fort Lauderdale?
(Vi flyttet til Palm Coast i Juli, men beholdte en leilighet på kanal i Fort Lauderdale og kjører den veien 29. Desember.)
Vi blir der 2-3 dager.
Hvor bor Dere og hvor lenge er Dere in Fort Lauderdale?
Kanskje treffes over en drink?
 
Back
Top