God Fredags morgen!

There's no need do discus(s) who's got the smallest glass, but someone has more air on top of their wine than the other.. :cool:

Den må da få lufte seg.

Den til høyre ser ut som en Stilton pga gulfargen og ytterkanten. Den til venstre er en fransk geitost.

Jada, men du har jukset!

Men som godeste Mr. Chersteson sa

Stilton, thou shouldst be living at this hour
And so thou art. Nor losest grace thereby;
England has need of thee, and so have I--
She is a Fen. Far as the eye can scour,
League after grassy league from Lincoln tower
To Stilton in the fields, she is a Fen.
Yet this high cheese, by choice of fenland men,
Like a tall green volcano rose in power.
Plain living and long drinking are no more,
And pure religion reading "Household Words",
And sturdy manhood sitting still all day
Shrink, like this cheese that crumbles to its core;
While my digestion, like the House of Lords,
The heaviest burdens on herself doth lay.

Someone gör en SAS IC och fyller inte glaset helt upp ;)

Bla bla bla, men på Bislett Four Seasons så får man beholde hele flasken:colgate::drink

Nei, nå tar jeg en Grappa for fordøyelsen :colgate:
 
Last edited:
Blir helt misunnelig her jeg sitter på jobb BAK baren og må holde meg edru! Joda, det er en oppskrytt opplevelse! Men jeg skal ta det igjen i morgen! hehe! 4 timer til, så hjem til køya!

BF:cool2
 
Blir helt misunnelig her jeg sitter på jobb BAK baren og må holde meg edru! Joda, det er en oppskrytt opplevelse! Men jeg skal ta det igjen i morgen! hehe! 4 timer til, så hjem til køya!

BF:cool2

Er det nå jeg burde ha vært i Kristiansand? Da kunne jeg lagt litt liv i baren din:drink
 
c42b202b.jpg


Skål! Det stod bakpå flasken at den passet til rødt kjøtt og ost - Pepperoni er rød, og den fikk selskap av ost på pizzaen..:D Men den smaker nesten bedre nå som pizzaen er spist opp..
 
Er det nå jeg burde ha vært i Kristiansand? Da kunne jeg lagt litt liv i baren din:drink

Jepp, du er nok på feil plass til feil tid akkurat nå!
Men ville egentlig heller sittet hjemme med ost og rødvin sånn som deg, enn å stå her å lempe dyre drinker over disken!:o

BF:cool2
 
Glad fredag. Blir en rask treningsøkt på morgenkvisten før det fortseter med hjemmekontor, et møte i sentrum og så flyr vi til Aberdeen og en helg på Slottet Balmoral. I morgen blir antrekket Kilt og vi skal overvære The Highland Games...sammen med Dronningen, Charles og Camilla. Ha en flott helg!

Hmmm - er det ikke på tide med en ørliten rapport fra denne utflukten, for oss hjemmesittere...?

MF(orventningsfull)H

Morten M
 
Back
Top