• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God Fredag morgon

Savipix

ScanFlyer Mile High Club
En riktigt god Fredag tillönskas er alla. Flyget går 0910 till Orly och därifrån vidare till LCY. Desvärre måste jag åka redan nu, även om det bara tar 35 min till flygplatsen eftersom hela landet (Monaco) kommer att stängas av p.g.a. begravningen av Furst Rainier III och skapa KAOS!

Just nu är det 11 grader och klar himmel så långt jag kan se.

Ha en fin helg.
 
Endelig fredag... Noen interne møter, så trening i ettermiddag før det blir middag og vin med noen venner i ettermiddag/kveld. Ha en bedre start på helgen!
 
Riktig god morgen fra Tromsø

Her er det delvis skyet og litt vind. OK temperatur , og det er deilig at det er
lyst på morgenen. Våkner lettere nå enn når vintermørket dominerer.

Endelig er det helg........:spin:
 
Ser ikke noe frem til dagen i dag! Først en jobb, deretter 2 timer fri, før jeg går på neste jobb. Ferdig ved 4 tiden i natt tenker jeg! Fyttigrisen!

Skal bli en bedre dag i morgen håper jeg!
 
Back
Top