Glad onsdag morgen...

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date
... ehh, ja, ligger jo under signaturen min jo (kom det selv og nettopp) :lol:

Har tatt turen til Marbella for å være presis og sitter i 25 grader eller no sånn på terrassen med et par kalde.... Dette er livet :-p
 
God kveld.

Da er endelig pc'n på fanget og man kan slappe av etter en lang dag. Først jobb så foreldremøte i barnehagen.

I dag hadde jeg utsjekk på brokjøring. Var litt spennende å kjøre på broa på CO når kapteinen parkerte alt for langt frem. Måtte kjøre manuelt og klaringen mellom motor og døra ikke er så veldig stor så blir det spennende.... Men det gikk bra :D

Nå er det to fridager som skal nytes til det fulle.

S
 
God aften, mitt navn er Egil og har brukt hele dagen på å booke om pax som skulle reist med WFDH4 i dag og i morgen...
Er slettes ikke ferdig med jobben, men noen har vi da fått hjulpet på vei.
Utrolig mange hyggelige folk man møter på telefonen når de innser at flyselskapet bryr seg om dem og prøve å hjelpe dem dit de skal :)

Men så har vi jo også de som overhode ikke har forståelse for at vi ikke har en 10-12 fly stående i reserve i tilfelle slikt oppstår. For det er jo ikke passasjerenes sikkerhet vi tenker på når vi kansellerer en flyvning :cry:


Egil
 
Back
Top