Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God fredagBobil får man leid, verre er det...
Jawohl! Hva er det med folk som har vært i Bundesdeutschlandüberalles mer enn en halvtime og så skal til Nord-Norge med bobil..?!
Dagens i-landsproblem er lysstyrke på skjermen.
Ser Pencer'n kommer til byen igjen i dag. Han flyr inn til Dobbins, som gjør at han vil passere mer eller mindre rett over her i 6-7000 fot .. Nå har jeg to ganger misset 757'en hans pga lavt skydekke, men alle gode ting er tre, sier'em .. Værmeldingen kunne imidlertid vært bedre ..
Velvel - vi får gjøre klar kameraet og håpe på det beste ... Lite flyspotting om dagen, så man får ta det man får.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.