• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

KL Generelle spørsmål om å reise med KLM

Re: Generelle spørsmål om å reise med KLM

Blir spennende å se hvordan KLM sin nye PE blir. Foreløpig har de ikke offentliggjort noe enda.

Spørs om det blir utrulling i år da…
 
Re: Generelle spørsmål om å reise med KLM

Blir spennende å se hvordan KLM sin nye PE blir. Foreløpig har de ikke offentliggjort noe enda.

Den blir vel veldig lik sånn cirka samtlige andre, og blir neppe vesentlig forskjellig fra tilsvarende selskaper :p
 
KLM check-in OSL

Er det noen som vet når KLM åpner skrankene på OSL? Er det 3 timer før avgang? Skal fly KLM til AMS og videre med Etihad til Bangkok. Billettene er bestilt gjennom Etihad, men regner med at bagasjen sendes helt frem.
 
Re: Generelle spørsmål om å reise med KLM

Er papptalerkner og trebestikk ny standard på schengen loungen i Amsterdam, eller er det oppvaskmaskinasom er ute av drift?

Sent fra min SM-S918B via Tapatalk
 
Re: Generelle spørsmål om å reise med KLM

OSL blir en av tre ruter, hvor det innføres forsøk med buy-on-board av mat, fra februar 2025.

https://www.aviation24.be/airlines/...-buy-on-board-menu-on-select-european-routes/

KLM will begin testing a buy-on-board meal menu in economy class on short European flights to Oslo, Porto, and Lisbon starting mid-February 2025. While passengers will continue to receive a free drink and snack, they will have the option to purchase more substantial meals during the trial.
 
Ser ut som KLM og Air France har forbedret bort gratis messaging for de som ikke er Flying Blue medlem, krever innlogging på kontoen for at det skal fungere ombord
 
HJELP SØKES! :)
Jeg har gått i en felle og bestilt KLM SVG-AMS-KUL-HKT med Economy Light i den tro at jeg kunne legge til bagasje senere. Det viser seg UMULIG da siste leg er codeshare. Eneste mulighet er å legge til bagasje på flyplassen ved avreise til ukjent pris. Hjemme har jeg er mindre fornøyd kone som helst ønsker bagasje på flygningen. Er det noen som vet / kan sjekke hvor mye det koster å legge til bagasje på flyplassen? Er EBS om det betyr noe…
 
Back
Top