Gardermoen på Søndag

Trety

ScanFlyer Rusty
Gardermoen på Søndag

Skal kjøre min far til DY's Budapest-avgang på søndags morningen. Og når jeg første er der, var planen å spotte litt. Så spørsmålet, er det noe spennende å forvente på søndag?
 
Re: Gardermoen på Søndag

Gardermoen er blitt kjedelig, synes jeg da, når det gjelder fly:

Stort sett B737, mulig en og annen MD80-versjon dumpende nedom, litt flere B737, noe småtterier av ATR,ATP og J31/41, Korea's Jumbo, enda flere B737 og noen A319/320/321, der kom det jammen en B737 til, My Truble A330 og til slutt før du reiser hjem så kommer det sikkert noen B737. Ja, for ikke å glemme "liten, grønn og sjøsjuk", de er jo også nedom.

Og i det du kjører forbi sørenden av østre rullebane på vei hjem, hva tror du kommer rett over taket på bilen din? Jo, nemlig en B737.

:thumbup
:hi2
 
Re: Gardermoen på Søndag

Takk for fin oppsummering, BEF! :thumbup :D

Korean 747 er interessant, når omtrent dukker den opp?

(Forøvrig er ikke bilen "min", men Europcar sin. Jeg skal bare ha den til V50'n kommer. :spin: )

GFL: 757, er det Continental, Icelandair eller frakt - eller alle? Husker ikke når disse kommer og går. :)
 
Re: Gardermoen på Søndag

Korean og Aeroflot Cargo kommer Tirsdager og Lørdager ja !..... Rykter går om at Korean også skal starte opp Torsdager :devot: SAMT at det ikke er lenge før Aeroflot oppgraderer flåten sin med.... ja MD-11 ;)
 
Re: Gardermoen på Søndag

... Også kan det vel nevnes at Forsvaret har hatt litt aktivitet med sine Herc'er de siste dagene.

Det kom en lavt over hustaket mitt for kort tid siden.
 
Back
Top