• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Første klasse til ICN og PVG med LH og OZ

Re: Første klasse til ICN og PVG med LH og OZ

Hvorfor har jeg ikke sett denne kjekke Tromsøværingen før nå?! :colgate: :p

Hvem, pappa!? :lol:

Tror du forresten at hun flyvertinna faktisk plukket ut alle peanøttene for hånd? Vet ikke hva som er verst, - å ha noen liggende igjen eller at noen har pillet igjennom hele skåla? :drunk: Nesten ubehagelig god service det der, hehe.

Hehe, velger å tro at hun brukte ei skjei eller noe slikt.

For en super rapport!
Det var en fornøyelse å lese den! Og ikke minst titte på bildene. Ser ut til at dere hadde en super tur. Alene i 2 etg på LHs 744 må jo ha vært konge! Nesten som privatjet vel?

Takk skal du ha!!

BF:fly

Selv takk for de rosende ordene. Fikk følelsen av privatjet et par ganger ja:)

Imponerende og interessant!
Men pølser i First???

Ja, dette var jo en overraskende folkelig rett. Men hva gjør vel det, når det smakte så godt som det gjorde..^_^

Kanonbra rapport. Terningkast 7! Godt balansert, mange flotte bilder og ikke minst beskrivelser så livlige og gode at jeg ler så tårene triller her. Håper ikke det er lenge til du skal på tur igjen (du har enda 7 dager på å kjøpe flere mil)

Veldig godt å høre slikt. Og takk for dine mange gode innspill i tråden om dette tilbudet. Tror nok ikke det blir kjøp av nye miles i denne omgangen. Neste tur blir på gode gamle økonomiklasse^_^
 
Re: Første klasse til ICN og PVG med LH og OZ

Veldig, veldig flott t/r. Virket som dere koste dere kjempe :)

0014.jpg

Dette er Hamburg Finkenwerder, som er Airbus´ fabrikk i Tyskland.


Hamburg-Fuhlsbüttel, hovedflyplassen i Hamburg.
 
Re: Første klasse til ICN og PVG med LH og OZ

Fantastisk flott rapport :)
"First Class" ser meget behagelig ut, spesielt når man har hele avdelingen for seg selv.. Snakker om privatfølelse !!
Mye fine bilder som gav meg følelse av å være på tur, takk :up:
 
Re: Første klasse til ICN og PVG med LH og OZ

Steike! Så ut some om dere koste dere godt! hehe.
Artig lesning! :)

Et spm, hva likte du best av S-Class og Panamera?
 
Re: Første klasse til ICN og PVG med LH og OZ

Hmm...denne var gått meg hus forbi....for en utrolig bra TR!! Tusen takk for det, samt takk for mange flotte bilder i tillegg. Ble skikkelig misunnelig nå.... (og ikke minst reisesugen igjen.... :-B )
 
Back
Top