• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Fly og Øl i Drammen 22 juli

fluxie

Flyprat fusentast
Medlem
Fly og Øl i Drammen 22 juli

Hei på dere.
Nå har vi nært på nordsida av Oslo(les Lillestrøm) en god del ganger, det er derfor på tide å sette seg på toget vestover til Drammen.
Vi kjører i gang med fly og øl på Rekord Bar i Drammen(3 min fra togstasjonen).
Start 17:00. Håper mange tar seg muligheten til en time i Drammen(eller en dram i timen. Fritt valg).

Påmeldte:
fluxie
Someone

Tentative:
 
Re: Fly og Øl i Drammen 22 juli

Jeg skal opp tidlig neste morgen. Skal være med å ta et skippertak i Trondheim den helga. Så det blir ikke en fram i timen på meg. Men en time i Drammen. Jeg kommer!
 
Re: Fly og Øl i Drammen 22 juli

Jeg kommer med toget fra Tønsberg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Re: Fly og Øl i Drammen 22 juli

Hvorfor må dette foregå mens jeg befinner meg i Paris på ferie? ;) Rekord er et kongested og jeg håper dette gjentas i løpet av høsten så jeg kan delta. :)
 
Re: Fly og Øl i Drammen 22 juli

Er man i Drammen så......
cc0bb45ec64fce5c452135d6d6236cf2.jpg
 
Back
Top