• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Finnair og benplass

geha

ScanFlyer Blue
Har indirekte sørget for at Finnair i dag, søndag, har solgt 12 billeter Oslo-Bangkok. Burde hatt provisjon!! På den andre siden, jeg har ikke selv brukt Finnair på denne ruta. De skal reise med det flyet som går fra Helsinki 17.10 og returnere med det som går klokka 09.05 fra Bangkok. Langs dags ferd hjem mao. De skal alle fly i økonomiklasse. Begge veier er det veldig god forbindelse videre til Oslo.

Er det noen her som har erfaring med Finnair til Thailand. Er det Airbuss 330 de bruker. Hvordan er det med benplass, underholdningstilbud og servering til folket med de billigste bilettene? Er det for ille må jeg vel gå i dekning. Prisene var ok. De reiser i påsken og har betalt rundt 6400 kr per bilett.
 
Jeg har flydd Finnair M klasse fra Pek-Hel en gang å var veldig fornøyd, var ikke så trangt at jeg husker det i alle fall, og de har helt grei mat. + Avod on demand i hvert sete med ganske nye å bra filmer. ;D
 
Takk for tips. Flott rapport fra Bangkok tur. Ser ut til at jeg kan stå inne for anbefalingen om å velge Finnair.
 
Back
Top