• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Default Fin søndag:-)

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
God morgen fra kjøkkenbordet hjemme på Ris. Kaffe, kokosbolle(r) og forum er en digg start på dagen. Hjemmet skal vaskes om ikke alt for lenge før det blir et besøk hos opphavet på formiddagen. Middagsgjester i kveld. Bruk dagen best!
 
Goo'morgen. Siger jeg med trætte øjne, og kaffe i koppen. Klokken har nu rundet 7.47 og efter en laaang gåtur i går. Så skal i dag blot stå på velfortjent afslapning

Må folk have en dejlig søndag
:)
 
God morgen fra Lillestrøm. Litt for tidlig kjenner jeg på formen. I dag blir det å besøke en gammel kompis og muligens opphavet en tur. Ikke de helt store planene med andre ord.

Ha en super søndag
 
  • Like
Reactions: EB
Mornings fra Lillehammer. Ny dag som hockeypappa. Blir vel noen kaffe underveis, før retur til Asker i ettermiddag. Ha en fin dag.
 
Morn frå ombord ein E2 på TRD. Snart på veg nordover til ANX via EVE. Ei stund sidan sist tur, både dit, og med fly i det heile. Ser ut til å bli full kjærre. Har mykje bagasje i dag, både ute og inne. Bagasjebandet stoppa rett etter levering, så håpar alt blir med. Viss ikkje, vert det ei rolege veke...

Ha ein bra dag!
 
God morgen fra Knausen. Laaaang mimosa-frokost med sjømat er ferdig og man sitter foran peisen og surfer (som vanlig på reoser) Tennis-turneringen for junior som skulle begynne 0900 ble avlyst på grunn av været så da blir det maks en liten tur i bakgården mens lammesteken putrer.
 
Back
Top