• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Fin lørdag:-)

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date
Re: Fin lørdag:-)

God lørdag fra utlandet.

Ble en liten roadtrip, og man havnet i Charlottenberg. Litt lønsjing på et skotsk sted (Alt med «Mc» foran er skotsk, ikke sant?), og så blir det vel å bidra litt til at det flyttes litt cola fra Sverige til Norge.

Ha en god en :)
 
Re: Fin lørdag:-)

God ettermiddag fra SQ-loungen på LHR. Litt vemodig at det er siste besøk her med SK-billett. Snart hjemreise med SAS' siste avgang fra London som medlem av Star.

Loungen er stort sett lik som før oppussingen, men beige har blitt grått, og stolene langs vinduet med høy rygg er borte.
 
Re: Fin lørdag:-)

God lørdag fra 32000 fot over det sørlige Brasil. LA759 retning SCL, og Latam har akkurat servert bananbrød med vaniljesaus. Fin tur over havet med LH i natt også - og telefonen sier at alle 10 kolli er med. Let’s go.

God tur. Dere får spise og drikke ferdig før dere skal passere Andesfjellene. :)

Lykke til med nye livet i en super by
 
Re: Fin lørdag:-)

Hvordan var det "nye" hotellet?

Dasslokket er herlig spaneplass, men pilsen er i plastglass. Tusler du ned på Operaen eller bort på Skur 33 så er det glass og kos i tillegg.

@SudCaravelle

1664 blanc er i skikkelige glass👍 Det ble noen timer på Aker Brygge og kvadraturen etterpå 😊

Hotellet var okey, hadde et rolig og fint rom mot bakgården, bra frokost. Er første gang jeg bodde der, har stort sett holdt oss på The Hub. Hotellet ble egentlig valgt pga nærheten til båtmesse, Latter og Den Glade Gris 😊
 
Back
Top