• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Erfaring med Kilroy Travels?

hifiman

ScanFlyer Gold
Hei!
tenkte jeg skulle bestille billetter igjennom Kilroy Travels fra TRD-TXL da dem
er billigere å da lurer jeg på en ting jeg er EBS og det står på hjemmesiden til Kilory Travels at jeg må legge inn eurobonus nummeret direkte hos flyselskapet noen som vet om dette fungerer ,
trenger loung tilgang da jeg reiser 18 desember...:)
og tjener man poeng som vanlig som om han har kjøpt billettene hos sas.no ?
 
Re: noen som har erfaring med Kilroy Travels ?

Du kan legge inn EBnummer på nett eller ved innsjekk og du får poeng som vanlig.

God tur!
 
Sånn generelt, er Kilroy Travels noe tess? Tror jeg har noe form for rabatt eller "billigere reiser" der gjennom medlemskap i ANSA osv, men har aldri sjekket det ut.
 
Sånn generelt, er Kilroy Travels noe tess? Tror jeg har noe form for rabatt eller "billigere reiser" der gjennom medlemskap i ANSA osv, men har aldri sjekket det ut.

Har bestilt med Kilroy 3 ganger, og en gang ble flyet kansellert og det måtte endres. Fikk det til etter mye om og men. Men de er som reiseselskaper flest. Helt ok inntil det skjer noe eller ting må endres etc. Da vil det i mine øyne alltid være lettere å ha booket direkte med flyselskapet og direkte mot hotellet.
 
Har brukt Kilroy (både nettsiden og kudeservice) flere ganger - både på reiser i Europa, samt mellom- og sør-Amerika. Utelukkende positiv erfaring. Hva gjelder bonusprogram, er det bare å sende inn medlemsnummeret via hjemmesiden (http://travels.kilroy.no/kundeservice/kontakt-kundeservice) og de legger det inn for deg. :)

EDIT: Kilroy selger også ungdomsbilletter/studentbilletter hos flere flyselskap. Fordelen er at billettene er veldig fleksible og følgelig lett å endre. Dessverre er disse ungdomsbillettene som regel mye dyrere enn standard billetter, men det er jo selvfølgelig fordi de kan endres.
 
Last edited:
Stort sett greie erfaringer. Jeg brukte dem foer jeg passerte endel aldersgrenser de har/hadde. De kan legge inn bonusnummer i bestillingen.
 
Back
Top