• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Er TAP med i star alliance ?

TigerBlack

ScanFlyer ettellerannet..
Jeg ser på ett bilde jeg tok av en TAP A-320 her forrige dagen at den er merket med Star Alliance stjerna. Jeg kan ikke huske å ha lest noe om eller hørt noe at TAP er "med i det gode selskap"

Er det noen her som vet om det stemmer ?


Legger ved bildet her..trodde jeg...

vel prøver igjen

9.jpg
 
Trodde jeg hadde lest at de skulle bli medlem i siste halvdel av mars...men bildet taler jo sitt eget språk. Velkommen inn i familien...:spin:
 
TAP new Star Alliance partner

TAP offers an average of 180 daily flights to 40 destinations in 25 countries in Europe, Africa and the Americas. Star Alliance will then offer over 820 destinations in 152 countries, which means a lot more possibilities for you as a EuroBonus member to earn and redeem points.

TAP joins the Star Alliance on March 14, 2005!

More information about TAP and EuroBonus will come soon.


Fra www.scandinavian.net
 
Kommer TAP att byta terminal snart på Kastrup och Arlanda?
Just nu är de ju i Terminal 2 på båda flygplatserna. Det vore ju smidigt om de bytte till SAS och Star Alliance terminalerna (Terminal 3 resp. Terminal 5), och bort från Servisair.
Någon som vet något om så är planerat?
 
Back
Top