Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Det stemmer. De har fått 4 togsett, men startdato for når de kommer i rute er uvisst (iallfall for togførerne).Med mindre jeg trenger en tur til optikeren så så det ut som om det sto to stk av det nye togsettet til Flytoget utenfor verkstedet på Nyland i dag
Ja det stemmer. Et par superbrukere (som man vel kaller det på testspråket) skal testkjøre og rapportere tilbake til produsent og ledelse, men det virket ikke som om det var noen tro på at togene ble satt i rute ila det neste året. Iallfall ikke fastsatt noen sertifiseringsrunder for lokførerne, så det tar nok sin tid.Det eneste jeg har klart å finne er at de skal vintertestes på Bergensbanen, etterfulgt av hastighetstest på Vestfoldbanen før de settes i trafikk. Det betyr vel fort sen vinter/tidlig vår 2020.
..etterfulgt av hastighetstest på Vestfoldbanen ...
Aaaaah... mandagskoma.
Ha en fin en![]()
Sent fra min SM-G955F via Tapatalk
Aaaaah... mandagskoma.
Ha en fin en![]()
Sent fra min SM-G955F via Tapatalk
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.