Eksepsjonelt høy risiko i Norwegian-aksjen

Re: Eksepsjonelt høy risiko i Norwegian-aksjen

Har fulgt med på tråden og ser ingen har skrevet noe. Slik jeg ser det så blir det en spennende dag den 6 juli. Er nok gode tall som kommer. Vulkanen og den dyrkjøpte erfaring som selskapene i Europa ikke var forberedt på, så tror jeg på gode tall selv etter en tøff april mnd. Mye spennende i luftfarten og spesielt med Norwegian som har mye på gang. Så Spetalen kjøpte seg inn med 25 millioner for noen dager siden. Han er en bjele sau som kan være lur å følge vis Børsen er din katedral.
 
Re: Eksepsjonelt høy risiko i Norwegian-aksjen

Ja, etter det raset som har vært i det siste, må det komme en reaksjon. En rask stigning på en 20-25% er en klar mulighet. Og en kjapp profitt på 5mill er ikke noe å kimse av. ;)
 
Re: Eksepsjonelt høy risiko i Norwegian-aksjen

Så Spetalen kjøpte seg inn med 25 millioner for noen dager siden. Han er en bjele sau som kan være lur å følge vis Børsen er din katedral.

Skal man følge slike eventuelle effekter må man reagere umiddelbart, for det vil raskt gjenspeiles i aksjekursen av de som følger med kontinuerlig. Uansett, Spetalen var i følge Hegnar ute igjen av Norwegian en uke senere ble det skrevet allerede 21.juni... http://www.hegnar.no/bors/article433608.ece
 
Back
Top