DC-10-30 MANIA OSL

LN-OSS

ScanFlyer Silver
Jeeeez.. 3 på under en time var rått!!

N108AX
N270AX
N603AX

På løpende bånd.. Hvertfall de to siste.. De lå begge snaut min etterhverandre :)..

Her har dere en blanding..

N108AX1.jpg


N108AX2.jpg


N108AX3.jpg


N270AX1.jpg


N270AX2.jpg


N603AX1.jpg
 
kommer passasjerne inn og ut fra hovedterminalen , eller blir de transportert til militærområdet ?
 
kommer passasjerne inn og ut fra hovedterminalen , eller blir de transportert til militærområdet ?

De er kun i transitt. Parkerer de på gate,får de vel strekke på beina - ellers blir de ombord.
 
De er kun i transitt. Parkerer de på gate,får de vel strekke på beina - ellers blir de ombord.

Men hvorfor blir enkelte av de satt på gate? Er det pga lettere tilgang til ny catering el andre ting de trenger på flighten?

Om det bare refueling kunne vel de like så godt stå på remote alle sammen?


Forøvrig flott serie, Stian, tusen takk! :)
 
Man vil helst at de skal få strekke på beina hvis mulig. Det blir mange timer ombord. I SEA hadde jeg mange gjennomgånde flighter til baser i Stillehavet og vi hadde en evig krig med TSA om dette .. de har jo med seg sine personlige våpen. :p
 
Sånn ca der.. Var litt lengre bortafor... Var på haugen som er rett ved veien inn mot terminalområdet :)
 
Kan ikke si annet enn at dette er herlig. Sjekk det første bilde, ord kan ikke beskrive bedre enn dette bilde.
 
Takker og bukker for disse utmerkede bildene av 10'erne. TriJets rules og DC10 samt MD11 er helt rå:D Bilde nr. 1 får frem det beste i designen. Flott.
 
Back
Top