Der satt den.....ikke bird strike denne gangen men container strike. Tydeligvis at det ikke var like lett fordøylig for motoren
http://www.aftenposten.no/webtv/?id=14086
http://www.aftenposten.no/webtv/?id=14086
Australske Carol Van Schellen var en av passasjerene om bord og forberedte seg på at flyet skulle kjøre nedover rullebanen da flygemaskinen plutselig ble omringet av politibiler.
- Jeg la merke til at det var politibiler som eskorterte oss, og jeg tenkte: Det var merkelig, sa hun til den Melbourne-baserte radiokanalen 3WA.
- Men de forsøkte faktisk å stanse oss, tror jeg. Jeg så ut av vinduet og det var en stor bagasjekonteiner som satt fast i motoren. Jeg aner ikke hvorfor piloten ikke la merke til den, men vi var i ferd med å ta av, og han kunngjorde at de hadde et lite problem med motor nummer én, sier Schellen.
Delta tok vel "inn" en container her for noen år siden i en TriStar om jeg ikke husker feil.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.