Får man "legs" om man flyr med Air Baltic?
Oppnå Sølv- og Gull-status raskere med kvalifiserte flygninger* med SAS eller Widerøe i alle kvalifiserte bookingklasser.
Hvordan får man dette tilbudet? Har beregnet at jeg mangler litt under 2000 poeng for å nå gull innen opptjeningsperioden min 30.9SAS har jo tilbudt meg å kjøpe 2000 grunnpoeng for 30.000 poeng, eller drøyt 1800 kr, og har vel morgendagen på å gjøre det, hvis nødvendig...
Et spørsmål angående opptjening og antall segments ifht.
vil en flight med partnere i Star Alliance telle som en kvalifiserende flight? Eller er det kun på SK/WF flights? Og da tenker jeg ikke på poeng, men segment.
vil en flight med partnere i Star Alliance telle som en kvalifiserende flight? Eller er det kun på SK/WF flights? Og da tenker jeg ikke på poeng, men segment.
http://www.sas.no/EuroBonus/Om-EuroBonus/Hvordan/Medlemsnivaer/Oppnå Sølv- og Gullstatus raskere med kvalifiserende flygninger* med SAS eller Widerøe i alle bookingklasser.
Er det forresten noen som vet noe om hvordan EB-opptjening både med legs og poeng vil bli når WF formelt er solgt ut og overtatt av nye eiere?
Vet ikke, men vil tippe at det blir som med Estonian og Air Baltic; poengopptjening, men ikke opptjening av segmenter.
Vet ikke, men vil tippe at det blir som med Estonian og Air Baltic; poengopptjening, men ikke opptjening av segmenter.
Mangler 225 poeng for å nå EBG, er mitt eneste valg da å kjøpe 1000 basic points, eller har noen klart å kjøpe mindre gjennom kundeservice eller fått det compet?
Opptjeningsperioden min avsluttes 30. september, det er vel ikke noe annet som gir grunnpoeng hvor man ikke trenger å fly?
Visste ikke at man kan kjøpe grunnpoeng? Er det noe nytt?
Gikk ikke av seg selv nylig når jeg passerte den gamle poenggrensen. Sendte da e-post til SAS sin "gull-mail", og et par timer senere var alt ordnet.Spørsmålet er. Tror Eurobonus/SAS IT vil finne ut av dette selv å oppgradere statusen min automatisk? Eller må jeg ringe/maile inn for å få ordnet biffen. Det burde jo gå av seg selv tenker jeg. Men på EB-profilen min står det fortsatt at jeg mangler 25 flighter eller ca 27000 poeng på å bli EBG.
Gikk ikke av seg selv nylig når jeg passerte den gamle poenggrensen. Sendte da e-post til SAS sin "gull-mail", og et par timer senere var alt ordnet.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.