Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Men hvilke av selskapene som flyr over dammen har AVOD i Reidar-klassen?
Noen som kommer opp mot tilbudet til SQ?
BF:cool2
Men hvilke av selskapene som flyr over dammen har AVOD i Reidar-klassen?
Noen som kommer opp mot tilbudet til SQ?
BF:cool2
De har 9 i bredden og 31" i pitch i economy i alle longhaul flyene.
BA har AVOD i alle klasser på alle 767 og 744-maskinene, pluss i noen 777 (har visst vært endel tekniske problemer med installeringen i disse flyene som har ført til at 777-flåten har blitt forsinket med AVOD).
De har 7 i bredden i 767'ene.
Vi, det vil si MH, har AVOD og god beinplass. Du får kjøpt gjennomgående billett via ARN til EWR. Bare spør om du lurer på noe, eller send meg en PM.
De har 9 i bredden og 31" i pitch i economy i alle longhaul flyene. Men seten deres er bedre enn mange andres. Tykkere seter og fotstøtte.
Er det mulig å oppgradere til Business på MH med FB poeng?
Har ikke Icelandair fått AVOD nå?
Hvilken pitch har FI nå ? Hvor mange seter ?
LH har AVOD på alle sine A333 og A346Men hvilke av selskapene som flyr over dammen har AVOD i Reidar-klassen?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.