• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Bergen airshow

TigerBlack

ScanFlyer ettellerannet..
Var akkurat inne på siden til Flesland airshow, der har detikke vært noe oppdatering på hva som kommer siden februar. er det noen som har noe mer info ?
 
også midt i pappapermen! TRF-showet i år ser ut til å bli en blåkopi av det som var for to år siden, så det blir vel litt been-there-done-that. Kanskje det er BGO man skulle til i år. S-92 på display!
 
Jeg kommer til å dra til begge regner jeg med. Ble sultefora på flyshow i fjor, og nå som jeg har fått meg litt skikkelig fotoutstyr i tillegg skal jeg ha med det jeg kan få :D


Ser siden til flesland er oppdatert også, kommer bla a A-10 fra USAF :D

newbanana.gif
 
Originally posted by Scanor

Ser siden til flesland er oppdatert også, kommer bla a A-10 fra USAF :D

newbanana.gif

A-10 Demo team betyr forhåpentligvis at de har tenkt å fly, men jeg tviler egentlig på det. Vi har hatt såkalte USAF Demo Teams på besøk ved stevner i Bodø, men de har aldri deltatt i flyprogrammet, kun static.
 
Back
Top