BA, OSL-LHR-OSL, noen spørsmål.

mann78

ScanFlyer Blue
BA, OSL-LHR-OSL, noen spørsmål.

Hei

Kjører med BA slutten av oktober. Oppdaget nettopp at jeg kunne oppgradere returen til club, for kun 650kr. Så da måtte jeg jo det.

Hvem av loungene er greieste å besøke? Ikke vært på Heatrow siden 2006, pleier det være mye kø i security fast-track greia? Vil jo ha litt tid i denne kantina, om det er plass såklart. Ser sør-enden har den største, jeg kommer ganske rett ned til gatelevel fra kantina?
 
Re: BA, OSL-LHR-OSL, noen spørsmål.

Både T5 North og South ligger i øverste etasje. Sør er størst, og er det mye folk er det nok enklest å finne en ledig plass der. Rulletrapp to etasjer ned for å komme til gatene, men du må også helt ned fra security for å komme opp i loungen.

Når jeg starter reisen i London pleier jeg også å bruke security south (der er det ikke transfer-pax i tillegg), Fast Track kan noen ganger være "not so fast track". Skal du i lounge north først og bruker security north så kommer du nesten direkte inn i loungen.
 
Re: BA, OSL-LHR-OSL, noen spørsmål.

Alt Discus sier stemmer med egne erfaringer. Jeg vil legge til at om det er første gangen så ville jeg valgt South Lounge. Det komplekset er, i mine øyne, utrolig mye fetere.

Og bruk litt tid på å utforske. Det er skap med godsaker over alt. Kroker med iskrem og ymse.

Og så må man jo bare nyte "The Cloud" mellom rulletrappene opp til loungene.
 
Back
Top