• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

ATC - østlandet nede.

ATC-flyradar

Traveler
Medlem
ATC - østlandet nede.

Boksen har hengt seg opp og vil ikke ta i mot signaler i dag. Den må reesettes "der oppe" - prøver torsdag ettermiddag.

Følg med på driftsmeldinger her: www.takeforum.com/flyspotter.

Jan:D
 
Re: ATC - østlandet nede.

Makker fikk den opp å gå igjen i løpet av natta.
Bare å ta en titt også.

Jan
 
Re: ATC - østlandet nede.

? Nede igjen ? , fungerte i går,.... , heller ingen feed på OpenATC
 
Re: ATC - østlandet nede.

Originally posted by P.A. VIKING

? Nede igjen ? , fungerte i går,.... , heller ingen feed på OpenATC

PC er knelet her også - samme type pc som i Stavanger, en Siemens Fut..... dritt. Men vi skal prøve å kjøre den opp i løpet av helgen, på den PC som vi har lyd på. Men dette er også samme type PC.

Vær tolmodige - jeg og mange har miste det som vi mange ser på.

Jan
 
Re: ATC - østlandet nede.

Det er PCene som stopper, og denne PC er en spsiel fra Siemens Futs.... og har faktisk vannavkjøling og det er vannpumpa som streiker og da for du srtet den i 5-10 sek ør den detter ned.

Men det er er noe på veg til meg, så vi skal prøve ved 16-17 tiden å få den opp å gå en eller annet måte.

Jan
 
Back
Top