• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Arbeidsmuligheter på Sola lufthavn?

Re: Arbeidsmuligheter på Sola lufthavn?

Enig med Egenes der. Enten send mail til Avinor og spøre eller gå på Finn.no og søk på Stavanger Lufthavn Sola, og se hva som kommer opp av stillinger og slik og se om noe av det er sommerjobb/deltidsjobb.
 
Re: Arbeidsmuligheter på Sola lufthavn?

Jeg jobbet i SSP på Sola i nærmere 1 år da jeg var under 18 år. Da hadde jeg 10 % stilling på cathering, og 5% cleaning.

Det var en jobb som ikke ga meg noe særlig foruten penger, og tilgang til flyplassen i jobbtiden. Det åpnet også en mulighet for jobb i Norport Handling hvor jeg befinner meg nå.

Hvis du er interessert kan du ta kontakt med meg på PM, så kan jeg sende over infoen til deg slik at du kan legge inn en søknad :)
 
Back
Top