• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

air italy

  • Thread starter Thread starter CK
  • Start date Start date

CK

ScanFlyer Mile High Club
Ser ut som en Air France-kloning, men med logotypen til Air Europe. Terningkast 2 + (pluss for slagordet - om de klarer å oppfylle det...)

http://www.skyliner-aviation.de/viewphoto.main?LC=nav2&picid=1983
 
Synes ikke dette var så mye å skryte av nei, og jeg kan nok ikke gi noen pluss heller for klarer ikke å se hva slagordet er. (Pc'en koblet til tv'en noe som resulterer i at det blir veldig vanskelig å lese ting som man ikke kan forstørre, slik som skrift.)
 
Men nærmere kopi av et annet selskaps AF) design har vi ikke sett siden Finnair kopierte stripene til Janne Carlzon...
 
Back
Top