• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Adgang Admirals Club JFK

K3nn7

ScanFlyer Blue
Har en tur forestående som bla. innvolverer et leg med AA JFK-LAX i business. Ser at AA har to Admirals Club på JFK (int. og domestic), og lurer på om jeg (som BA sølv) kan bruke begge? Er det noen forskjell på disse to i det hele tatt?
 
Den eneste grunnen til at loungene calles "international" og "domestic" er at førstnevnte ligger i Concourse B, som hovedsaklig har internasjonale flyvninger, og sistnevnte ligger i Concourse C, som hovedsaklig har innenriksflyvninger. Du kan fritt besøke begge, og du kan gå mellom dem uten noen fysiske sperringer eller ekstra sikkerhetskontroll.

Men jeg tror ikke det er noen vesentlige forskjeller mellom de to, så jeg kan ikke komme på noen grunn til å ikke bare gå til den nærmeste.
 
Last edited:
Back
Top