• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

100% Eurobonus opptjening hos UA og US fra 1/5

Ser ut til at dette er en riktig så god forbedring. Man blir vel storforlangende når man forventer 100% opptjening på alle/de fleste *A carriers, men skulle gjerne sett mer 50% opptjening i en del bookingklasser på noen av Star selskapene (LH, LX etc). Det er veldig enten/eller med 100% eller 25%.
 
Last edited:
Dette blir bra, men vi kan vel frykte at det blir dyrere å bruke poeng også med denne endringen.

Dersom en skal bestille reiser til gammel pris (f.eks innen Skandinavia) må dette gjøres før 21.00 i kveld. Etter det kan en ikke logge inn pga systemoppdatering.
 
Ser også at man nå også før 200% opptjeningen på discounted business med UA :up:

Hm, får håpe det ikke er en trykkfeil. Nå som Lufti blir kjipe på billig billetter, vil jo endringen fra UA være gunstig når LH kjører business til 10000 nok til USA. Enkelt å få rompa ned i et UA sete for samme prisen.
 
Back
Top