Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Bare de blir hypersoniske så, og ikke bare variasjoner av seilfly med solceller slik som idag.Miljøvernministeren snakket i går på Dagsnytt 18, sitat: "Siemens har tanker om at man kanskje om få år får el-fly."
Det kan du da i dag også. Bare å chartre deg en Lear det ...![]()
Privatfly som trenger bemanning blir uforholdsmessig dyrt for de fleste.Det kan du da i dag også. Bare å chartre deg en Lear det ...![]()
Privatfly som trenger bemanning blir uforholdsmessig dyrt for de fleste.
Om du har forslag til hvordan jeg kan haike frem og tilbake fra Norge til IPC for en helgetur tar jeg gjerne mot tips om det.Det går å haike..Flere som har gjort en sport av det i USA
Privatfly som trenger bemanning blir uforholdsmessig dyrt for de fleste.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.