Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Men denne gangen ser jeg SAS har satt meg på en AA flight på siste leggen. Kan jeg kreve poeng for den, da det er en gjennomgående SAS billett?
Får man ikke ekstra poeng hos Air Canada når man er EBG?
Hei
Brosjan har en bøling med poeng han ikke får brukt før de utløper om noen dager.
Om han overfører de til meg, kan jeg da bestille framtidige reiser med de poengene? selv om selve reise dato er etter utløp av poengene?
Ok
Det koster 50 nok pr. 1000 poeng. (kontra 200 pr. 1000 om du kjøper til deg selv) Det var jo litt kjipern.
Men poengene får 5 års ny gyldighet da, og det er jo ikke så himla galt.
Jeg ser at det er kommet en del endringer i EB programmet i det siste halvåret, og jeg følger ikke helt med.
Hva gjelder nå for hva angår opptjeningsperiode?
Hvis min opptjeningsperiode slutter i august beholder jeg fortsatt status i +3 måneder?
Og flyvninger som skjer i denne perioden teller for det nye eller er de bonus til den gamle?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.