• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Whisky Tour - Kirkwall, Inverness...

AirbusTrond

ScanFlyer Mile High Club
Etter fjorårets meget trivelige tur til Islay vurderer herrene "Hertzgard" en ny tur. Trolig passer midten av september best.

Orkenøyene og Highland Park står øverst på lista. Men det er vel dumt å ikke sveipe innom Høylandet også.

En skisse går ut på å fly inn på Aberdeen, ferge til Kirkwall, tog eller fly til Inverness, deretter retur fra Edinburgh.

Kan tenke meg to overnattinger i Kirkwall og en i Edinburgh som avslutning. Og så 1-2 overnattinger i Inverness...

Det er neppe aktuelt å leie bil, så et prekært spørsmål er hvordan man skal få besøkt destilllerier fra Inverness uten slikt framkomstmiddel.

Ellers, innspill - ideer, forslag? :drink
 
Back
Top