• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Villmann stjeler in bil på Cork Airport

Re: Villmann stjeler in bil på Cork Airport

Sukk, så mange idioter det finnes rundt omkring.
Eneste positive her må jo være at det nok tar en stund før denne fyren får plassere ræva si i et flysete igjen....
 
Re: Villmann stjeler in bil på Cork Airport

Har de ikke våpen i Irland?? Burde jo skutt alle dekka med en gang.... I USA hadde de vel rett og slett skutt sjåføren ganske kjapt!
 
Re: Villmann stjeler in bil på Cork Airport

makan til tannløs gjeng. De hadde jo nok biler til å "bokse" han inne. Eller bruke brannbilen til å spyle kupeen hans full av vann, han ville nok ha blitt stoppet av fullt trykk gjennom det åpne vinduet..
 
Re: Villmann stjeler in bil på Cork Airport

(Morsomhet) de må jo la stakkaren få teste kjerra, er jo såpass åpent der og ingen fotobokser ellers fartgrenser.
Dessuten fikk de helt sikkert testet G krefter og avkokset motoren i bilen også.
 
Back
Top