• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

TriStar over Oslo...

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
Da jeg satt ute i lunsjen i dag kom det en TriStar over byen på vei til OSL. Var vel ca. 12:00... Noen som vet hva dette var?
 
Jo...lunsjen inneholdt italiensk hvitvin...(..gjør ikke alle lunsjer det?) Men etter kun en smak tror jeg nok at jeg så godt nok - men ikke hvilket selskap det var!!!
 
Var nok Aeroflot's DC10 du så kanskje? Den skulle lande ved den tiden. Så den over her idag!
 
Kjørte forbi Gardermoen like etter tolv en gang i dag, og så Aeroflot komme taxende fra østre bane mot Cargo-terminalen.
 
Ahh, L-1011 må bare være verdens vakreste fly! (Men jeg liker -1 best, den lange versjonen uten Frizbee-fairing)
 
Eller hvertfall hørt forskjell:)
Godt mulig det var en 1011 på OSL idag, men AFL sin DC10 suste hvertfall over hustakene (tok i litt nå) ved 12-tiden;)
 
Som storebror skriver...jeg tror nok fortsatt at jeg ser forskejll på 10`ere og TriStar - hvem gjør ikke det???
 
Back
Top