Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Interessant tråd.

Noen som vet hvordan det virkelig endte?
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Det endte som alt annet Henki Penki Slenki har prøvd seg på: Et puff av blå røyk ut i det store intet.
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Vel...det virker jo som han driver med noe iallefall.... :

Skattejakt i Karibien-En eventyrlig opplevelse!

http://www.finn.no/finn/travel/theme/object?finnkode=43480720

:D :D :D

Synes spesielt den her var fin :
Nyttig informasjon
Om mann ønsker å unngå den ubehagelig granskingen av amerikanske myndigheter ved å fly via USA, finnes det flere alternative reiseruter fra Norden til Cancun, Mexico, til en rimelig pris, hvor du igjen blir hentet av Tropic Air der, og brakt videre til Placencia og direkte ombord i båten på samme dag.
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Er det sånn at du betaler på forskud, og ikke hører noe mer etterpå!
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Kanskje han skulle lære seg å skrive først.
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Kanskje han skulle lære seg å skrive først.

Eller å faktisk bestemme seg om hvor han er i verden? Litt mye tjall i det siste kanskje?

"Bli med vårt erfarne mannskap om bord i Dream Weaver for en ukes dykke seilas som inkluderer 3 eller 4 daglige dykketurer samt noen nattdykk. Dette vil inkludere The Great Barrier Reef utenfor Belize, som selveste Jacques Cousteau beskrev som ett av verdens beste dykkeparadis, hvor mann også finner det berømte Great Blue Hole, mens Dream Weaver følger ett GPS grid med en akustisk sonar fra Kongsberg Maritime som gir 3-dimensjonale bilder av alt som ligger både på, og opp til 20 meter under havbunnen."

Såvidt jeg husker så ligger The Great Barrier Reef i AUSTRALIA og ikke i Mexico!
Det er The Mesoamerican Reef som ligger i MEXICO!
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

He he, herreminhatt for et surr. Lykke til den som hiver seg på en
bestilling til en av disse turene, da er det bare å glede seg til
reportasjen på "Redd ferien min" eller TV2 Hjelper deg o.l.
 
Re: Tore Henki Holm Hansen saksøker Bjørn Kjos

Hver person ombord under ethvert funn, mottar en andel av de 40 av 100 andeler vi har avtalt med regjeringen i Belize, da loven sier at alt av historisk verdi som ligger på eller under havets bunn innenfor landets grenser tilhører staten. Du vil i så fall motta ett "Treasure Found" bevis før hjemreise med alle koordinater på funnstedet, samt vil motta din andel på konto med jevne mellomrom helt frem til funnstedet er tømt for verdier.

Hvor mye er en andel av de 40 av 100 andeler?

Har snart ferie og planlegger å bli rik i samme sleng :68::thumbup
 
Back
Top