Hei.Så blir det ÄNTLIGEN Tokyo i April. Är det någon som har bra tips på hotell som inte helt ruinerar en stackars Östueuropé.
Tips på hur man fyller fyra dagar tas tacksamt emot!
Så blir det ÄNTLIGEN Tokyo i April. Är det någon som har bra tips på hotell som inte helt ruinerar en stackars Östueuropé.
Tips på hur man fyller fyra dagar tas tacksamt emot!
Jeg bruker bo ved Kanda som jeg synes er praktisk. Betaler 3-400 kr/natta og bor da godt og praktisk, men uten lounge og snobberier. For eksempel på hotellet APA som er knappt ett år gammelt. BTW Japanerne rynker på nesa over det hotellet da toalettsetet ikke er oppvarmet og de ikke har felles bad.Så blir det ÄNTLIGEN Tokyo i April. Är det någon som har bra tips på hotell som inte helt ruinerar en stackars Östueuropé.
Tips på hur man fyller fyra dagar tas tacksamt emot!
Nei, men det hele kommer jo an på om du har lyst til å betale for å¨bo i Tokyo. Hvis du ikke har lyst til det, så er det like greit å spare pengene og legge seg inn på HND.Jeg kommer til å måtte bytte fra Haneda til Narita på min DM-tur senere i år:
Ankomst HND kl 23:20 --> Avreise fra NRT neste dag kl 11:25. Alternativene mine:
1. Reise rett til NRT og ligge på flyplasshotell. Ser at hverken busser eller tog går så sent, så denne er vel utenfor rekkevidde.
2. Bo på et flyplasshotell på HND og reise til NRT tidlig neste morgen.
3. Komme meg inn til Tokyo station på kvelden, bo på et hotell der, og reise til NRT neste morgen. Men kanskje vanskelig å komme seg inn til byen så sent? Ta taxi, kanskje?
Noen som har vært borte i samme situasjon? :drunk:
Kona nevnte akkurat at det er fem års bryllupsdag neste år noe som kan gi rom for reising. Er det kirsebærblomstring i Tokyo i slutten av mars?
Ja.Kona nevnte akkurat at det er fem års bryllupsdag neste år noe som kan gi rom for reising. Er det kirsebærblomstring i Tokyo i slutten av mars?
Jeg har aldri fløyet til eller fra HND, men etter 3x Narita Express og 1x grisedyr taxi for å rekke fly vil jeg absolutt foretrekke HND neste gang jeg skal til Tokyo.
Narita Express er veldig kjedelig...
Og ikke glem hovedargumentet for Haneda:Haneda er fenomenalt og kjører rundt Narita og selger pølser med gratis tilbehør.
skal man buge tog/subway"monorail skal du skifte mindst engang undervejs og det mindst dobbelt så lang tid, så bussen mellem de 2 lufthavne er det optimale.
Vi har akkurat kommet tilbake fra Japan og mener bestemt vi tok et tog som heter Narita Express fra Haneda. Hvor lang tid det tar vet jeg ikke, men tok vel ca 20 minutter før vi kunne bytte til tbane (mita?).