Stundene man virkelig ikke glemmer...

baselutvann

ScanFlyer Gold
Stundene man virkelig setter pris på. Vel det har ikke blitt så mange turer rundt på flyplassene iår som virkelig skulle håpe på, så derfor har de få turene blit satt ekstra stor pris på. Disse turene har ført til nye vennskap, nye bilder og nye uforglemmelige øyeblikk.

Her er min "årskavalkade" hvor jeg spesielt vil takke Halvor, Jørgen og Inger for fantastiske timer rundt gjerdet på OSL.

Tekst finner du over bildene

"Morgenstund har gull i munn" er det mange som sier. Dette er Estionian 737-500 fra OSL en tidlig januarmorgen.


Red Bull sin P-38 fra Kjeller Airshow, en dag som kommer til å bli husket for det forferdelige været som gjorde at jeg nesten ga opp etter under 1 time.
dsc_8903.jpg


Denne hadde også Red bull med seg, en flott DC 8.
dsc_9470.jpg




Utforske nye vinkler er alltids morro, dette er fra OSL i Juni



Norsk luftfart fylte 100 år iår og hadde i den annledning malt denne F-16 i flotte norske farger. En gjennganger på flyshow landet rundt.
dsc_9658.jpg


En av mine desidert største flyopplevelser fant sted på Aker Brygge i september. Et fantastisk show som ble avsluttet av Patrouille de france.
dsc_3044.jpg


dsc_3146.jpg


dsc_3011.jpg


Qatar etter avgang i september


Lufthansa på rett vei


Siste høstdag hadde et nydelig lys, her er mine to favoritter.



dsc_664222.jpg


Og med et bilde fra Julaften så ønsker jeg alle et riktig godt nytt spotterår!
dsc_8231.jpg
 
Last edited:
Finnes ikke ord for så gode stunder som vi har hatt i år, Marius. Takk for et deilig 2012! Og du har sørenmeg blitt en VELDIG mye bedre fotograf og videograf iløpet av året, det er flott å se :)
 
Flotte bilder, Marius, og utrolig inspirerende angående vinkler og lys. :)
Jeg har lært veldig mye av deg og Jørgen dette året, og det er alltid hyggelig å treffe dere :)
Ser fram til nye treff neste år :)

:) Inger
 
Meget bra Marius. Du har et godt øye for motiver og jeg kan se at det ligger mye glede bak alle bildene dine.
Vi sees der ute, godt nyttår :D
 
Wow! Dette var virkelig nydelig :)

Min favoritt var MDen i høstsola. Godt nytt år - 2013 blir minst like bra!!
 
Meget bra Marius. Du har et godt øye for motiver og jeg kan se at det ligger mye glede bak alle bildene dine.
Vi sees der ute, godt nyttår :D

Du har vel alltid trodd at han var fly forbanna....Jeg kjenner kasse whisky, gjør du det din ostepop :colgate:

Flotte bilder fra denne karen.
 
Back
Top