• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Solcellepanel med sugekopp

meliiis

ScanFlyer Silver
solcellepanel+med+sugekopp.jpg


Solcellepanel med sugekopp

Lader alt som kan lades via USB og sørger for å fange så mye lys som mulig.
http://www.dinside.no/879663/solcellepanel-med-sugekopp

Hadde blitt rimelig skeptisk hvis noen hadde dratt opp en slik på flyet.. Regner med at de fort hadde fått oppmerksomheten til kabinbesettningen? Men er det i teorien ulovlig?
 
Med tanke på hvor mye strøm en smart mobil sluker i dag så er den der rett og slett genial. :)
 
Gief!

Kjempesmart da! Men i disse tidene hadde man sikkert fått en US Airmarshall over seg når noen tror en skjeggete Iraner driver å monterer rariteter på vinduet.
 
Hah, så genialt! Drar vel en smule litt mindre oppmerksomhet om man plasserer den litt mer spontant da, feks nederst på vinduet :wow:
 
Back
Top