• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

SN/LX upgrade

erikd

Newcomer
Hei alle sammen!

Kanskje på tide å bidra med noe selv på forumet også, etter å ha brukt mange mange timer på å lese div TR, mileage runs tråder, DM tips og Lifemiles tråder, til samboers store oppgitthet :p Etter å ha fortalt div venner/bekjente at jeg nå er medlem i ett sør-amerikansk og ett amerikansk bonusprogram har jeg blitt møtt med mye hoderisting :D

Så til spørsmålet; har booket tur OSL-BRU-VCE-ZRH-OSL i sommer. Første halvdel med SN og andre halvdel med LX i bookingklasse L, booket gjennom reisefeber. Har fanget opp at begge disse har oppgraderingsmuligheter, men sliter med å komme gjennom på SN sin tjeneste og LX får jeg ikke mulighet fordi bookingen inneholder flights med en annen carrier enn LX. Noen forslag til hvordan jeg kan løse dette, og ikke minst, er det noen som har formening om det er mulig å få en god deal ut av det? :)

Mvh

Erik
 
Back
Top