• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

SK6233 22/7.

Twin Otter

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
Hei,

Jeg har booket og bekreftet via Widerøe en flight neste søndag. SK6233, ARN-CPH. Hva slags flight er dette? Opereres av en MD81 ser jeg. Men finner ikke så mye info om hvilke maskiner som har gjort denne ruten det siste.
 
Godt fornøyd ja. Kanskje du kunne gitt noe info om SK1484 den 20/7 og SK1874 den 22/7 når det nærmer seg eller passer for deg? ;)
 
Hvordan er status på SK6233 i dag 22/7. Jeg finner den ikke i oversikten til widerøes Fly i Rute. Men siden jeg har fått sjekket inn på aktuell flight regner jeg med den gå som planlagt?

Ellers ser jeg at SK1874 har blitt byttet til LN-RML.
 
Hvordan er status på SK6233 i dag 22/7. Jeg finner den ikke i oversikten til widerøes Fly i Rute.

Itte vet je .... vi viderebefordrer bare det vi 'får' av SAS' flysystem .. noen som har kodet flighten feil muligens. Men alt ser greit ut.
 
Back
Top